| MiSk a întrebat:

Cum se aplica Zynerit pe fata si cat timp trebuie sa il tin pe fata? A si daca e bun pentru ten gras.Ms!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NOinformation a răspuns:

Da`te cu el in fiecare seara.nu trebuie nici sa te speli dupa el ...doar inainte sa te dai cu el spala`te pe fata.deci nu uita.te dai cu el in locurile in care ai nevoie [pe fata] in fiecare seara big grin

1 răspuns:
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Gresit! nu te lua dupa cea de jos! AM si eu tratament cu zynerit si se da dimineata dupa ce te speli cu dove