| Anq209 a întrebat:

Cum se face pizza. Nu prea ma pricep cu blatul. Ofer fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ruxuletz a răspuns:

Cauta pe net

| Maiiiiia a răspuns:

Pai ai un fel de tigae pui acolo compozitia( faina, lapte si oua) si peste compozitie te pui si adaugi incet salam cascaval ce vrei tu si apoi o lasi la cuptor maxim 1 ora te mai uiti si tu la ea
daca s-a facut
laughing mai gusti

| Bloody7777 a răspuns:

Daca mai pui aceeasi intrebare de atatea ori vei primi ban permanent!