| naomiiii a întrebat:

Cum se ia Biomed 6 pentru îngrășare? Menționez că e sirop

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Mod de administrare:
Inainte de administrare se amesteca bine continutul flaconului pentru omogenizare, dupa care o lingurita din acest preparat se dizolva in 100 ml apa si se consuma cu o jumatate de ora inainte de masa.
Se repeta procedeul de doua ori pe zi inaintea meselor principale, pranz si cina.

18 răspunsuri:
| timidu89 a răspuns:

De ce nu te ingrasi fara pastile sau alte prostii? E sanatos si posibil. Ori nu ai pofta de mancare?

| naomiiii explică (pentru timidu89):

Am incercat si pe o cale muult mai sănătoasă și nu am optat din prima pentru pastile. Știu că nu sunt benefice pentru organism și pot avea reacții adverse dar da, nu am pofta de mâncare și am încercat și cu niste vitamine dar nu a funcționat, și am ajuns in stadiul in care nu mai țin cont de consecinte, am zis sa incerc.

| timidu89 a răspuns (pentru naomiiii):

Daca aveai pofta de mancare te ingrasai usor si sigur. Unele pastile da ingrasa, doar sa nu te ingrasi mai mult decat iti doresti. E mai greu sa slabesti decat sa pui pe tine.

| naomiiii explică (pentru timidu89):

Asa e dar eu am 45 kg la 17 ani și știi cum e lumea. au impresia că nu mă afectează daca fac mișto pe seama greutății mele și chestii. și de aia am zis sa incerc și cu pastile. La sala nu mă pot duce, că tot mi s-a spus că e o cale mult mai sănătoasă.

| timidu89 a răspuns (pentru naomiiii):

Depinde si ce inaltime ai. Sala nu ajuta sa te ingrasi, poate miscarea sa dea pofta de mancare, aia da. La sala se slabeste sau se mentine silueta. Trebuia sa manancibine ca esti tanara... tie greata de la mancare sau nu poti manca orice?

| naomiiii explică (pentru timidu89):

Am 1.60. n-am treabă cu mâncarea, nu-s pretențioasă. Numai că am un program de mâncare foarte aiurea și când mănânc, chiar daca îmi place, mă satur imediat

| timidu89 a răspuns (pentru naomiiii):

Atunci ar trebui sa mananci des, 3 mese pe saturate in cantitate mare te ingrasa. Dar cu putin, trebuie sa fortezi ca sa maresti capacitatea stomacului in timp. Cred ca vreo 5 kg trebuie sa te ingrasi, de iei vreo 10 kg in plus e posibil sa fi cam grasuta

| naomiiii explică (pentru timidu89):

Hai că 55 sunt acceptabilehappy dar ăsta e și goal-ul meu, măcar 50 pentru că vreau sa dau la poliție și cu mai puțin nu mă primește. Oricum mersiii mult pentru răspunsuri și amabilitate, sa ai o seara buna?

| SickKunt a răspuns:

Dacă vrei sa te "îngrași", trebuie sa fi in surplus caloric adică sa mănânci cu 200-500 mai multe calorii decât are nevoie corpul tau, te sfătuiesc să faci si antrenamente la sală

| anonim_4396 a răspuns (pentru SickKunt):

Bun raspuns, bravo laughing
Ceea ce a luat fata e precum Titan gelul pentru penis laughing

| naomiiii explică (pentru anonim_4396):

Deeeeci apreciez răspunsul tău însă eu am pus o întrebare pentru oamenii care știu ceea ce zic și îmi pot răspunde. daca nu ești în măsura sa răspunzi muta te la alta întrebare și lasă pe alții!?

| naomiiii explică (pentru SickKunt):

Mulțumesc pentru raspuns dar nu e ceea ce am întrebat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru naomiiii):

Esti fraiera daca crezi ca un produs in sine te ingrasa.

| SickKunt a răspuns (pentru naomiiii):

Chestie e ca tu ai întrebat dacă e bun pentru îngrășat, si nu prea cred ca ar avea 1000 de calorii pe ml, doar prin surplus caloric si exerciții (sală sau cv de genul) poți crește în masă musculară, a da si vezi ca pe surplus vei crește si puțin în grăsime

| naomiiii explică (pentru anonim_4396):

Din nou, te rog sa nu te mai bagi daca nu știi. Eu sunt fraiera, când tu ai comparat Biomed, care e un produs natural, cu Titan Gel?laughing) Nu știu care dintre noi e fraierul. Hai sa avem puțin respect și ți-am spus, treci la alta întrebare. in plus, da, biomedul ajuta la asimilarea mai rapida a alimentelor și îmi reda pofta de mâncare! Nu e ca titan Gel, sa îmi pună grăsime peste noapte sau ceva de genul! Interesează-te înainte să te contrazici!

| anonim_4396 a răspuns (pentru naomiiii):

Înțelepciunea e un drum pe care NU vei calca niciodată.
Ia biomed și mănâncă 600 de calorii și dacă te îngrași eu sunt cutu. Succes

| naomiiii explică (pentru anonim_4396):

laughing ok, bine că ești tu prea inteligent, habar n-am. acum poți ieși de pe profilul meu și să te îndrepți spre alte întrebări la care chiar poți da răspuns. La astea lasa pe alții experimentați, nu veni la mine cu Titan Gel

| anonim_4396 a răspuns (pentru naomiiii):

rolling on the floor
Tu sper ca esti infertila