| anonim_4396 a întrebat:

Cum se manifesta cazurile grave de dubla personalitate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Instinkt a răspuns:

Eu n-am una, nici doua si mereu sunt altul nu se manifesta decat prin faptul ca nu o sa ai niciodata prea multi prieteni ca nu o sa te-nteleaga toti

3 răspunsuri:
| Bucatarul.com a răspuns:

Tipi la tine si spui ca n-ai dreptate, probabil te vei lua la bataie, si mai mult ca sigur, tu vei pierde.

| Pământul a răspuns:

Hmmm... n'am idee.
Cum sa n'ai idee, ar trebui sa te pricepi la asta?
Mai lasa'ma'n pace, dom'le, ce vrei de la mine?
(etc)

| johnny_1840 a răspuns:

Cazurile grave? Ai vazut filmul Shutter island? e...cam asa ceva