| Girly97 a întrebat:

Cum se pot trata varicele pentru a nu mai fi vizibile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt dresuri speciale de varice daca le porti mai atenueaza durerea si se mai retrag, deoarece acele dresuri sunt medicinale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu laserul.

| Adolf8 a răspuns:

Există creme speciale pentru astfel de probleme.