| GiordanoBruno a întrebat:

Cum slabesti cel mai repede?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Miki1999 a răspuns:

Mâncatul la ore fixe, sportul, dar şi bând multă apă.

3 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Incearca sa bei in fiecare dimineata apa cu lamaie, ajuta foarte mult la slabit. Si multa apa in fiecare zii, ii greu sa bei atata apa, dar ajuta foarte mult la slabit. Chiar acum mi-am dat o aplicatie jos myfitnesspal, acolo pui tot ce manci in fiecare zii si poti sa iti pui goal cat vrei sa slabesti. La fel ii foarte sanatos sa manci legume si fructe, dar cel mai important ce trebuie sa faci si sa te obisnuiesti ii sa bei apa cu lamaie de doua ori pe zi. Sper sa iti fie de ajutorwinking.

| 187VLAD a răspuns:

Alergi regulat si ai grija la ce mananci

| Cataa_Catalina_1994 a răspuns:

Incerci sa faci efort : sa alergi... SI SA MANANCI SANATOS! Legume multe si fructe!