| ralu_3209 a întrebat:

Cum va mentineti voi sanatatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Greu de zis "mentinem", incercam si noi cum putemlaughing ne ferim de frig, ne imbracam binebig grin mai departe.nu ma mai mentinlaughingdecat asa, mancatul sanatos.nici nu mai ziclaughing

| DenisaAbdn a răspuns:

Fac sport regulat, am grija ce si cat mananc si o igiena corespunzatoare. Dar nu ma odihnesc suficient si nu pot renunta la cafea. Mai am de lucru cu mine aici.

| Gaga4u a răspuns:

Eu iau Echinacea in fiecare zi ( 2 dimineata, 2 seara )