| traficanta a întrebat:

Cum va mentineti in forma, acum, >vara?:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Bicicleta si berehappy

| Cleona a răspuns:

Mancre sanatoasa si antrenamene de gimnastrica, inot, handbal

| Poinsettia a răspuns:

Uneori merg pe jos cativa km pe cat posibil la racoarea zilei, in rest incerc sa nu exagerez cu mancarea si fac prin casa cateva exercitii usoare.

| crisS a răspuns:

Jogging seara e perfect happy

| crezyzuzu a răspuns:

Mergand la salalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mananc multe legume si fructe, beau multa apa. Fac multa miscare.

| adi a răspuns:

Alergam, facem ceva miscare, dar nu cand afara e prea cald big grin

| flori123 a răspuns:

Fructe, legume si multa miscare.