| simona95 a întrebat:

Ce exercitii fizice faceti voi ca sa va mentineti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| miauu a răspuns:

Http://www.sanatateata.com/frumusete/exercitii.htm
astea le fac mai mereu

7 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Eu nimic ma mentin mancand fructe legume

| Victoria a răspuns:

Eu merg zilnic la sala si fac alergare pe banda, bicicleta si minim 30 abdomene. Plus mers pe jos foarte multbatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| juniper a răspuns:

Cele de la educatie fizica, genoflexiuni, flotari, abdomene, intinderi.

| adellina a răspuns:

Fac 200 de abdomene in fiecare zi happy si exercitiile pe care le stiu de la ora de sport

| Aries90 a răspuns:

Nu am nevoie de mentsinere, dar merg pe jos vreo 5 km pe zi, + ca urc si cobor scarile de cateva zeci de ori pe zi.

| jeffhardys a răspuns:

Faci 40 flotari pe zi sau mai mult si laergi