| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare înălțimea de 1.73?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

E o marimea normala. Nici prea inalt dar nici prea scund.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai pui de 7 ori aceeasi intrebare?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mie mi se pare decenta inaltimea de 1.73 la animale.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mie mi se pare mic. Sub 180 esti mic, 180 - 190 la mijloc, si peste 190 esti inalt.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Depinde de varsta

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oricum nu mai e ca acum 10 ani. Sunt ciutani de 14 15 ani care sunt mai inalti ca mine naiba laughing

| DaCumSaNu a răspuns:

Ai zis in alta intrebare ca ai 20 de ani, deci nu cred ca mai cresti.
Esti scund. Daca imi iau si tocuri sunt cu un cap mai mare ca tine. Majoritatea fetelor au 1 m 60 si ceva, iar daca isi iau si tocuri o sa fie mai inalte ca tine.
Dar sunt si multe fete scunde, deci ramai chill

| WolfYTB a răspuns:

Depinde cati ani ai...

| Zendelena a răspuns:

Da.