| LawR3n a întrebat:

Cum vreţi să muriţi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
58 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cand o fi sa mor, vreau sa mor rapid, nu-mi trebuie timp decat sa-mi imbratisez familia. Mi-e groaza de agonia prelungita care se intalneste la bolnavii de cancer, de exemplu.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Cand mi-o veni sorocul vreau sa ma culc intr-o camera plina cu crini albi si...sa nu ma mai scol!

soothe
| soothe a răspuns:

Don'hoara, asta este un subiect serios pe care daca il zgandaresti ai sa ai cosmaruri, multa vreme. Daca citesti in engleza, ai alaturat un articol pe care l-am compilat acum cateva saptamani. Se intituleaza "Memento mori!" - http://www.soothe.ca/articole/article20_suggestions.htm

Stefan
| Stefan a răspuns:

E noapte si nu ar trebui sa ne gandim la anumite lucruri care sunt inevitabile in viata. Hai sa ne gandim cum putem sa ne facem viata mai frumoasa, cum putem sa fim fericiti si cum putem avea parte de sanatate si spor la bani.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Crezi ca asta are importanta? Daca fiecare si-ar face o programare prealabila...

| JeSa a răspuns:

Subtil, şi în acelaşi timp, succedându-se rapid!

| Tourniquet a răspuns:

Bine, in fine, nu acum, dar cand va vrea D-zeu, eu spun ca as vrea pe la 60 si ceva d anibatting eyelashes. sau mai devreme thinking

Poveste cum as vrea :O :

Intr-o seara frumoasa, pe strada, ma uitam, simtundu-ma un pic ametita, rau... vrand sa trec strada, un idiot vine in viteza si ma duce buum. _.
Ajungand in spital, in coma, auzind oamenii cum striga " La oparte! ", vazandu-mi copii, sotul plangand. straight face
Intrand in coma mare, a doua zi m-am dus la D-zeubatting eyelashes

Pace not worthy NU VREAU SA MOR!, dar nu stiu de ce am presintirea ca chiar asa voi muri!hee hee.

Bye not worthy.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Extrem de batran, in somn, impacat si linistit.

| Vizitiul a răspuns:

Avand in vedere ca viata noastra pe pamant este ca o flacara, care se v-a stinge, avand in vedere ca moartea este imprevizibila si inevitabila, mi-as dori sa mor implinit. Adica, sa-mi vad urmasii (copiii) la casele lor!

| eni a răspuns:

Eu nu vreau sa mor, vreau sa raman mereu tanara.

| Barajag a răspuns:

Eu nu vreau sa mor, doar sunt ursoaica si spun mereu "mor, mor"laughing

| Ea12345 a răspuns:

Pe terenul de fotbal din Craiova, lovita cu o minge in cap trimisa de Ovidiu Dananae...love struck

| valy a răspuns:

Eu as vrea sa mor de o cauza ca oricare, nu sa fie vreo boala, sa ma chinui sau alte tampenii.

| Razvan a răspuns:

Singura bineinteleshee hee
Dar nu o sa am bafta de asa ceva.Presimt euthinking

| tarziu a răspuns:

Intr'un orgasm. Asa am venit - asa ma duc!

| tarziu a răspuns:

Tarziu pentru ce?

| 334499 a răspuns:

Foarte foarte rapid aaa si in somn happy

| Bishop a răspuns:

In locul unei persoane dragi sau de batranete

| anna01 a răspuns:

De ce, ai vreo oferta? La 2 produse cumparate pentru sinucidere primiti o cruce gratis? Ce intrebari...sau iti pregtesti un salon de servicii funerare si vrei sa ai produse pentru morti in functie de moartea survenita?

| Alocispeptunoi a răspuns:

In ultimele luni ale vietii asa vrea sa ma distrez cat pot de mult :-8 ca sa nu fiii trait degeaba viata e scurta crying si trebuie sa profiti de ea day dreaming

| romanionu a răspuns:

Hard.

| Pinkyyy;x a răspuns:

laughing pai faza e ca nu vreautongue
dar asa cum o vrea Dumnezeu
el imi hotaraste
soartawinking

| daηă a răspuns:

Sa mor la 100 de ani, bogata si de batranete tonguewinkinglaughing:->

| 1235678907452352 a răspuns:

Nu vreau

| Zambete89 a răspuns:

Hm. la 50-60 de ani. nu vreau sa ma vad cu riduri pe fata si altele!

| Zambete89 a răspuns:

Si vreau sa mor d batranete, sau sa mor asa. da' la 50-60 de ani cum am zis happy

| RainDrop a răspuns:

De batranete.

| Cretzule a răspuns:

Un glont in cap e de ajuns

| Orannginna a răspuns:

Privindu'l pe el! happy

| aiam a răspuns:

Cu cucul în ea şi cu mîna la pupăză!

Întrebări similare