| Hitalix22 a întrebat:

Cum vreti sa muriti?

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce chestie, nimeni nu vrea să moară în timp ce este dezmembrat şi jupuit de viu, înecându-se cu propriul sânge (ca în cazul multor bovine)...

| mgtow a răspuns:

Fara durere

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Cu fluieratul unui tren.

| whatevernvm a răspuns:

Nu vreau sa mor deloc

| RAY a răspuns:

Intr o explozie stelara sau in somn

| Drimmero a răspuns:

De inima, cea mai usoara moarte.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Asa cum visa piticul din Game of Thrones... happy

| OldSoul a răspuns:

"As vrea sa mor in somn, exact ca bunicul meu, nu tipand ca pasagerii din masina lui."

| PersonajFictiv a răspuns:

Sa aleg eu cand sa mor, sa ies din corp si sa ma duc in alt plan dupa bunul meu plac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Ma gandesc, ca multi te-or fi inclus deja in planurile lor.Le cam incurci treburile.winking

| Hitalix22 explică (pentru anonim_4396):

Interesant raspuns happy

| ShaOfHatred a răspuns:

Sa ma loveasca o cometa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In somn. Ma culc si nu ma mai scol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In somn.

| Satango a răspuns:

Oricum. Rezultatul tot același e.

| AdrianVoicu a răspuns:

La o shaormerie cu un cartof pai in gura si o mana pe o doza de Coca-cola

| welcometowonderland a răspuns:

In timp ce dorm. Asa nu as simti durere.

| AleTheKiller666 a răspuns:

Eu vreau o moarte dramatica, da azi gen vorbeam cu un coleg *pe strada* ca pe la 50 de ani viata nu mai e asa faina si probabil ma sinucid siincepe o babuta "Deja se gandeste la moarte, fereasca dumnezeu" rolling on the floor))