| ilona a întrebat:

Cunoaste cineva o clinica MENSANA din BUCURESTI?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| georgehari a răspuns:

Ai combinat MEDSANA cu Mens sana. Ideea e că, dacă nu ai mens sana, mergi la MEDSANA. Cu condiţia să ai măcar corpore sano.

4 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

Pentru ce anume?
adr:
STR. VOLTAIRE, NR.3, AP.1
Localitate: CLUJ-NAPOCA
Telefon: 0264/597979
Fax: 0264597391
E-mail: mensana@cluj.astral.ro
cica e doar la cluj :(( e o juma de ora ca caut (( dar nimic ((
http://www.afacerimedicale.ro/documents/75.html

| lost.in.rain a răspuns:

Poate vrei sa spui MEDSANA!

| NoName_9903 a răspuns:

Mensana nu exista... Poate Medsana? http://www.medsana.ro/