| Pinky_8498 a întrebat:

Care este cea mai buna clinica particulara din Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Addadela a răspuns:

CENTRUL MEDICAL MEDSANA BUCURESTI
Adresa: Str. Dr. Nanu Muscel nr. 12, sector 5, Bucuresti
E-mail/Web: office@medsana.ro / www. medsana.ro
Program: Luni - Vineri 8 a.m. - 8 p.m. Sambata 8 a.m. - 2 p.m.
Telefon/Fax: 01/4108403; 4108459; 4108076

| Alexandra_Mara_1987 a răspuns:

Sistemul medical Medlife, intotdeauna!