| ilona a întrebat:

Cat de buna este clinica MEDSANA din BUCURESTI, cunoaste cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Swabia a răspuns:

Medsana este o retea de centre medicale de diagnostic si tratament in sprijinul medicilor si pacientilor din Romania, care au nevoie de solutii de diagnostic exacte si rapide pentru prevenirea si tratarea bolii în conditii optime.