| iulia456 a întrebat:

Da,am o infectie urinara, din cauza asta imi ibtarzie stopul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Nu, nu au legatura. Menstruatia ta intarzie din alt motiv.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Da, este posibil ca, din cauza unei infecţii urinare/cistite, să întârzie menstra câteva zile ( 3-7 zile ).

Vezi alte detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat la cealaltă întrebare...

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Nu, dar daca stii ca ai aceasta infectie, asta inseamna ca ai fost si la medic: oricum tu banuiesti, in anumite conditii, cauza intarzierii.

| pietrean a răspuns:

Tot ce este posibil, odata ce ai o infectie cat si daca urmezi un tratament.Dar nu v-a intarzia mult timp.Aceste dereglari ale ciclului menstrual, pot aparea si din cauza stresului.

| anonima0101 a răspuns:

Intarzie**