| Adascalitei123 a întrebat:

Daca ai avea picioarele perfect egale nu ai mai putea merge?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cine a zis asta, te-a păcălit

| Ineys a răspuns:

Perfect egale in ce sens? Vrei sa zici cumva de degetele de la picoare? In cazul degetelor, da, daca ar fi egale ai avea niste probleme de echilibru/ti-ar fi mai greu sa faci ceea ce faci acum, dar tot ai putea merge cumva.

| Adascalitei123 explică (pentru Ineys):

Nu degetele, lungimea picioarelor in sine