| mil_6524 a întrebat:

Daca ai ciclu 32-33 de zile e normal sau nu. Cum iti afli ovulatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| βoborozzza a răspuns:

Mie mi s-a spus la scoala ca se mai intampla.De exemplu eu am avut o luna jumatate incontinuu si nu se mai oprea, dar mi-a mai dat mama un medicament clorocalcin si nu mai aveam asa de mult.Am fost si la doctor dar a zis ca e normal, pana ce ti se regleaza, iar dupa ce se opreste poate sa nu iti mai vina si un an. Mie dupa aia nu mia mai venit 9 luni. Tu poti sa mai intrebi sau sa te duci pe la vreun doctor.Am auzit fete care au avut asa, deci nu ai de ce sa te sperii ca esti singura.Ai grija de tine!

1 răspuns:
| diddy_7180 a răspuns:

Nu mi se pare normal dar ar trebyi sa consulti un doctor. el te va ajuta!