| micutdragut a întrebat:

Daca ai nevoie de o operatie de ginecomastie facuta de medicul acesta http://drsorinparasca.ro/ginecomastie/ cat va dura toata interventia chirurgicala? Stie cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Depinde. Din cate stiu eu ginecomastia necesita anestezie generala, nu cred ca mai conteaza cat dureaza in momentul ala. Poate sa dureze oriunde de la 1-2 ore pana la 6-7 daca apar ceva complicatii. Daca e bilaterala normal ca o sa tina mai mult.