| doru1233 a întrebat:

Daca am 15 ani si lucrez cu gantere de 3 kg mi-ar pute incetini cresterea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sonic2070 a răspuns:

Nici intr-un caz. Poti sa adaugi si mai mult, nu te afecteaza asta. Treptat adauga mai mult.

| larisa333lari a răspuns:

Need
nu face nimic
dar nu cred ca e bine sa adaugi mai mult tongue
batting eyelashes

| lica21 a răspuns:

Nu, nu o sa iti incetineasca cresterea.

Ar fii bine sa faci cu ceva mai greu, incearca cu 5-10 kg, tot mareste greutatea pentru cresterea masei musculare. Bafta in continuare!winking