| Pissitau18 a întrebat:

Daca am avut avort spontan pot avea aceeasi surpriza neplacuta si la urmatoarea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de cauzele acelui avort spontan!
Se poate să se repete situaţia, dar nu este obligatoriu...

Toate cele bune!

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Probabilitatea de a se repeta un nou avort spontan este teoretic imposibila in conditiile in care nu ai afectiuni la nivelul uterului.

| sofisis a răspuns:

Da, normal ca da.

| Gunoi a răspuns:

Depinde de mai mulți factori...eu cred cã nu se va mai repeta.

| PsihopatX3 a răspuns:

Slabe şanse.