| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex anal neprotejat ce mi se poate intampla? sau mai bine zis care sunt riscurile la care ma expun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Orice boala cu transmitere sexuala: siflis, candida, HPV, hepatita B si C, HIV/SIDA.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În afară de bolile cu transmitere sexuală pe viitor cu hemoroizi, incontinență de materii fecale, rupturi de mușchi și chiar cancer.
Anusul este de eliminare nu de primire. Dacă mai aveai și alte orificii pe toate erai de acord să le penetreze? Știi să te respecți!
Terminați cu perversiunile și devierile sexuale!
Nu transpuneți filmele porno cu viața reală, viața bate filmul și nu invers.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

In afara de SIDA, sifilis si alte boli cu transmitere sexuala, te mai predispui la fisuri anale, hemoroizi, cancer rectal, incontinenta de materii fecale.

| Parintele a răspuns:

In general riscurile sunt cele in care te poti infecta cu boli venerice daca partenerul este infectat. Daca actul sexual este neatent executat sau agresiv pot aparea fisuri anale sau hemoroizi. Atentie la igiena. Nu se introduce penisul din anus in vagin.etc.

| virshabhasthira a răspuns:

Cred ca ar trebuie sa incerci pe toate gaurile care le ai. ce naiba atat de inconstienta esti:-s. exista boli in fine citeste ce zic restul ca au dreptate nu mai repet si eu. dar mai las o mai usor cu astea ca nu esti actrita de filme xxx.

| Betty18 a răspuns:

Riscurile sexului anal includ atât bolile cu transmitere sexuală, cât şi afecţiuni fiziologice.

Experţii consideră că sexul anal este cea mai eficientă metodă de contactare a unei boli cu transmitere sexuală. În principal, cel care este penetrat are cel mai mare risc de contactare a acestora.

succes

| TrustMe a răspuns:

O sa ai dureri mari in zona anusului. thinking

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

| Raul4825 a răspuns:

O sa te caci imprastiat in mod neprotejat... asta se intampla! laughing)