| Luk_Luca_1999 a întrebat:

Salut TPU? Sunt fata si vreau sa va pun o intrebare, daca fac sex anal neprotejat mi se poate intampla ceva?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Putina presiune in intestine pentru tine si ceva boli infectioase pentru el.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, in primul rand ti se rupe poponetul si intr-adevar, risti a scapi materii fecale.
Apoi, sex anal fara protectie inseamna infectii si boli cu transmitere sexuala: sida, sifilis samd

| mihai69 a răspuns:

Da.
- fisuri anale;
- infecții cu bacterii din fecale;
- infecții cu BTS (HIV e cel mai periculos, dar nu singurul germene patogen ce poate fi transmis).
- mai vrei?

| deeeaqq a răspuns:

Ești fată și te cheamă Luca, interesant.

Și da, se pot întâmpla multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poți primi boli cu transmitere sexuală (HIV/SIDA, gonoree, sifilis etc.), anumite infecții, fisuri și de asemenea și el poate primi boli sau infecții.Deci folosiți prezervativul!

| kandaraki a răspuns:

Da, poti ramane muta pe viata!

| Horusss a răspuns:

Nu iti recomand asa ceva, te poti alege foarte usor cu fisuri anale sau cu boli cu transmitere sexuala...

| asdfghjkl6972 a răspuns:

Da
O sa ai copii de rahat