| Drucker a întrebat:

Daca am fost declarat inapt condus la preschimbarea permisului la o anumita specialitate la o clinica medicala autorizata pot incerca la alta clinica medicala sau se trimite primul rezultat la Politia Rutiera?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| norisorulpufos a răspuns:

E o intrebare foarte bună dar nu știu dacă clinica are fisiere direct cu politia.
In cazul in care ai picat la oftalmologie cumpără mai bine ochelari inainte să faci din nou examinare.

| Drucker explică (pentru norisorulpufos):

La Psihiatrie am fost declarat inapt

| norisorulpufos a răspuns (pentru Drucker):

Cred că n-ai fost atent și ai dat raspunsuri greșite.
Mai bine te mai testezi odata dar va trebui sa spui că ai fost respins anterior.