| Melyssuka a întrebat:

Daca am inceput sa fumez de 3 saptamanii si fumez cam 5 tigarii pe zi cam asa ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Se-ntampla ca, peste ani, de la 5 tigari ajungi la 2 pachete si. Iar asta e foarte, foarte rau! Nu numai ca dai bani pe ele(facand un calcul, se aduna cativa bani, daca socotesti 2 pachete la zi intr-un tip de), dar si sanatatea, vocea iti este afectata!

| Jameson a răspuns:

Nimic... fumeaza in continuare.
Mareste esenta si doza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti distrugi incet dar sigur sanatatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I don't want to see 5 tigari?:O
AI grija ca poti sa te imbolnavesti. poate ai vrut sa incerci una, nu zic nimic dar daca continui asa o sa devii dependenta de ele raised eyebrows.Ai grija, e sanatatea ta in joc!

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Pai e cam rau u fumezi asa ca vrei sau doar ca ai vrut sa vezi cum e sti daca continui asa nu o sa te poti lasa de ele.

| BlackChainsaw a răspuns:

Inspiri si expiri fum laughing ce sa se intample laughing

| Anonymous7 a răspuns:

Ar fi bine sa te lasi, asa incet incet. E cel mai bine happy. Tigariile nu sunt bune de loc, sunt doar asa de moft si ca sa te dai mare ca fumezi. Ar fi bine sa te lasi acum cat esti la inceput, dupa vrei sa te lasi si nu poti. Am fumat si eu si m-am lasat, chiar nu sunt bune. Imi e mai bine asa. Sper sa te ajute cu ceva happy