| FataCuBuff a întrebat:

Ce se intampla petru prima oara cand fumezii o tigara si daca fumez o tigara are ceva si dupa ce fumez imi mai rramne fum dala in plamanii si imi afecteaza gatu sau caile respiratorii sau voce de la o tigare dati-mi toate informatiiile si cum sa fac sa merg sa cumpar tigarii de la magazin? adica fara sa isi dea seama vanzatoarea si de la prima tigare te ametesti cel mai bun raspuns funda si vot datimii toate detaliile

3 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Sa mergi la magazin si sa cumperi tigari fara sa isi dea seama vanzatoare?
nu am inteles nimic din ce-ai scris

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa cumperi fara sa isi dea seama vanzatoarea? vrei sa le furi?

eu zic ca nu merita efortul sa te apuci de fumat. ai sa ajungi sa vrei sa te lasi si nu ai sa mai poti, plus nu ai idee cati bani poti cheltui cu tigarile

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Bună! De la o țigară, nu se întâmplă nimic, dar cu timpul vei deveni independenta.
Și cu vânzătoarea te referi că nu dau țigări minorilor, nu?
Păi pune un prieten peste 18 ani să îți cumpere.
Pa` pa!