| MissDelevingne a întrebat:

Daca am luat saprosan de ex, un medicament si apoi iau medicament de durere de cap, se intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| myhaelamar86 a răspuns:

Da, se anuleaza efectele medicamentelor si durerile se inverseaza. Practic o sa te doara in cur, si o sa te caci pe gura.

| xname23 a răspuns:

Daca intr-adevar ai luat saprosan nu se intampla nimic.majoritatea analgezicelor merg asociate si cu alte medicamente. totusi fara excese.

| Shiva a răspuns:

O sa ai tripleti

| almette123 a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar nu mai lua nimic in urmatoarele 5 ore.