| BoRnY a întrebat:

Un medicament luat din farmacie fara reteta si care sa te omoare rapid si fara durere?

Răspuns Câştigător
| anna9999 a răspuns:

Orice obstacol din viata poate fi trecut si sigur dupa acesta vor urma lucruri frumoase si bune.Ai incredere in tine si cauta si cea mai mica farama de sprijin si vei reusi sa iti continui viata.Sa nu iti iei viata pentru nimic in lume.

3 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Ce-i cu tine?
Ai viata inainte! nu te gindi la moarte >

| carminaburana43 a răspuns:

Te rog sa nu vrei sa mori. Orice e mai bine decit asa ceva.Si eu am vrut sa mor de n ori si foarte bine ca nu am facut-o pentru ca viata mereu mi-a adus si imi aduce lucruri bune si frumoase cind ma astept mai putin.Te rog sa crezi asta si capul sus. Daca mori pierzi sanse uriase care te mai asteapta!

| adele24 a răspuns:

Sincer nu cred ca exista, dar in situatii ca astea ma bucur ca nu exista. Nu-ti doresc sa afli si nici sa recurgi la asa ceva, nici tie, nici nimanui altcineva.