| ConstiintaTa a întrebat:

Daca am ramas insarcinata rezultatul unui test de sarcina ramane acelasi? De exemplu daca o femeie isi face un test de sarcina dupa 2 saptamani si iese pozitiv apoi face altul peste 2 luni acesta ar trebui sa iasa tot pozitiv, nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| myrko a răspuns:

Cu toate ca nu sunt fata dar, da trebuie sa iasa pozitiv.

| ConstiintaTa explică (pentru myrko):

In orice zi din cele 9 luni, nu?

| myrko a răspuns (pentru ConstiintaTa):

Da