| merimarina a întrebat:

Daca are 4 luni de avc si nu misca degetele, are sanse sa isi mai revina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Liviu4you a răspuns:

Asta este o intrebare la care nu se poate raspunde cu exactitate. Tine de multi factori: rapiditatea in care s-a realizat interventia chirurgicala, cate celule au fost afectate, in ce regiune a creierului s-a produs avc-ul. Tot ce putem face este sa speram...

| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu informatii despre Pareza Faciala.

http://www.topmedica.ro/......imetrica/.

Poti pune intrebari chiar pe site iar medicul iti va raspunde in scurt timp. Succes :)