| Radandam a întrebat:

Dacă aveam tetanos, in 12 zile de la intepatura, trebuia sa am simptome puternice sa ajung la spital?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, chiar mai repede.

| doctorandus a răspuns:

Dacă aveai tetanos săptămâna viitoare ar fi fost înmormântarea.

| johnnny123 a răspuns:

Banuiesc ca si in luna octombrie o sa intrebi acelasi lucru. "Daca aveam tetanus imi apareau simptome in 192 de zile?"

Omule, ti-au spus cel putin 20 de oameni pe situl asta ca tu nu suferi de tetanus, suferi de ipohondrie. Nu stiu de ce refuzi sa intelegi.