| AndreeaStixuleț a întrebat:

Buna seara, acum aproximativ un an am inceput sa-mi trosnesc genunchii exact ca si degetele. N-am avut nicio problema o perioada de timp dar de aproape jumatate de an am dureri uneori insuportabile. Nu sunt regulate dar cand am durerile respective sunt foarte puternice. Daca indoi genunchiul ca si cum as urca scarile simt o mica intepatura. Ce ar trebui sa fac? Am sunat la spital si mi-au dat cu ocupatstraight face...niste creme imi pot rezolva problema pana ajung sa ma vada un doctor? Multumesc, funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Puterea ursului sau Gheara Dracului:
http://www.life-care.com/Interfaces/Eshop/ItemDetailed.aspx?itemID=12610

| AndreeaStixuleț explică (pentru Salontanul):

Puterea ursului am incercat dar fara efect sad

| Salontanul a răspuns (pentru AndreeaStixuleț):

Incearca si unde ti-am dat link-ul.

| AndreeaStixuleț explică (pentru Salontanul):

Ma duc astazi sa-l cumpar, multumesc!

| AndreeaStixuleț explică (pentru Salontanul):

Update: mi-am dat cu Gheara Dracului si durerea s-a mai ameliorat, multumesc.

| Salontanul a răspuns (pentru AndreeaStixuleț):

Ma bucur. Ar trebui si niste bai la picioare cu apa cu sare gema. Sa stai in apa fierbinte, fierbinte cat poti sa rezisti.
Mersi pentru funda.