| William a întrebat:

Daca beau 10 litri de apa intr-o zi am ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
35 răspunsuri:
| Musca_9425 a răspuns:

Bei apa incontinuu si o sa te misti ca un beshinos.

| Tequiero a răspuns:

Pai nu prea e bine...trebuie sa bei 3 l pe zi sau daca mai simti nevoia sa bei nu mai bea atata apa, fa-ti un ceai ceva...dar totusi ar trebui sa te duci la medic!

| expertulflorin a răspuns:

Da o sa te doara burta

| Werewolf_2472 a răspuns:

Nu cred ca e nici o problema.

| stefyttt a răspuns:

Da