| meandyou a întrebat:

Daca cazi in cap mori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca n-ai nimic in el, nu. Tu esti salvat.

| gabriela a răspuns:

Daca se rupe coloana vertebrala ai sanse, ori ramai paralizat pe viata. Depinde de unde, cum, unde cazi. Oricum e periculos!

| traficanta a răspuns:

Serios asta e una dintre cele mai penibile intrebarithinking

| Incubus a răspuns:

De ce, ai incercat si nu ai reusit? poate fi si fatal

| laara a răspuns:

Incearca :p glumesc... pai nu stiu thinking depinde de inaltime

| cornel a răspuns:

Depinde cat de dura e cazaturahappy

daca ai cadea de la etajul 5 in cap esti morthee hee

| chocolate3755 a răspuns:

In cel mai bun caz, te alegi cu o comotie cerebrala usoara, dar poate fi si grava si poti intra si in coma...

| Kaname a răspuns:

Depinde cat de tare te lovesti de la ce distanta si daca purtai casca happy

| BingBang :D a răspuns:

Daca cazi de la 100 metri da...hee hee
depinde si de cazatura...
de ex, la sport faci roata si cazi in cap nu se intampla nimic, doar o lovitura
am nevoie de mai multe detalii pentru a-ti spune cu exact