| FlorinPATRON a întrebat:

Salut, cand cazi de la inaltime, mai simti durerea sau mori instant fara sa simti nimic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai simti numa sa fie inaltime nu etaju 2 sau 3 acolo vreo 10 etaje si sa fie beton jos nu pomi si pamant. da ce vrei sa te sinucizi la sigur? Mai simplu la tren. spor!

| mi25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg cum de se admit asemenea postari care indeamna la sinucidere?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mi25):

laughing

| mi25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Razi degeaba, dar asta este infractiune. Indemnul, nu rasul. Mai citeste codul penal.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de inaltime!
Daca cazi de la 1 metru, nu patesti nimic.
Dar daca cazi de la 50 de metri sau mai mult, poti sa ai fracturi de oase sau chiar sa mori.

| oglindasultanului a răspuns:

Nu mori cazand, decat daca esti aruncat, de forta impins. E posibil sa mai fi viu, si cu ceva rupt.

| mi25 a răspuns:

Eu nu-mi pun mintea cu niste persoane handicapate psihic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mi25):

Nici eu cu o persoana care traieste dupa niste legi inutile date de prosti!

| mi25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nici atat nu ai invatat ca o lege - buna, proasta - trebuie respectata, vai de capul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mi25):

Invat de la cei ce ne conduc cum se respecta legile?

| mi25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti INR. Nu-ti mai raspund.