| Samariteanul a întrebat:

Daca din greseala am inghitit o cantitate mica de pasta de dinti(cam dublu fata de cat se pune in mod normal cand te speli pe dinti) pot patii ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu, pentru ca este o cantitate destul de mica.

| lilianaadelina a răspuns:

Clar nu.

| c0pil1n a răspuns:

O sa te usture curu cand o sa te caci