| WithoutName123456789 a întrebat:

Am inghitit din greseala o cantitate mica de apa de gura Listerine Cool Mint.Ce se poate intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Devii patrocinator oficial listerin de obicei se inghite cantitati mici dupa ce se scuipa mai ramane putin in aureola si nu stai toata dimineata pana scapi de ea

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimic, stai linistit, este mentolată apa de gură deci nu are cum sa i ti facă rău.

| Andreeush a răspuns:

Nu se întâmplă nimic.
Poți sta liniștit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miroase a mentă când te piși.

| AlexandruSEV a răspuns:

Nimic, mai ales daca inainte erai mancat, se poate intampla ceva in momentul in care stomacul este gol, dar si atunci trebuie sa inghiti o cantitate considerabila.Nu-ti fa griji.

| blzer a răspuns:

Salut.

Nu se întâmplă nimic, Listerine este doar apă de gură. Este făcută special ca să-ți lase o respirație proaspătă, dacă ai înghițit e efectiv nul.
Nu o să ai nimic.

Succes!winking

| Sahara1900 a răspuns:

Nimic

| Mongo a răspuns:

Nu ti se intampla absolut nimic.