| SexGirl a întrebat:

Daca esti racita mult tmip ce se poate intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Celulele care vor sa impiedice raspandirea virusului gripal (globulele albe) intra in actiune si automat te recuperezi din raceala. Pastila accelereaza procesul vindecarii.

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

De la o raceala netratata dai in complicatii grave, deci nu te juca cu sanatatea ta.

| bulin a răspuns:

Depinde, sunt 2 variante : 1. te vindeci 2. raceala se agraveaza si apar complicatii.

| V3ra a răspuns:

Cat timp poti sa fii racita? Nu e prea bine, mai bine du-te la doctor sa-ti dea pastile ca sa-ti treaca!