| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci abdomene fiind si putin mai plinut, ce se va intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vei bubuii.

| Freya1 a răspuns:

Iti tonifici muschii

| Goronea_Anca_1999 a răspuns:

Pai slabesti, poti face si patratele.
Ca sa faci patratele, trebuie sa ai grija si la alimentatie.
Daca te apuci sa faci abdomene, nu fa multe intr-o tura, deoarece vei risca sa faci febra musculara.Bafta!

| Coman_Alexandru_2000 a răspuns:

Se formeaza patratelele, dar pe dedesubtul grasimii si nu se vor vedea pana cand nu vei elimina surplusul de grasime din jurul abdomenului. Funda?

| TugulinaAdam a răspuns:

Slăbești mai întâi din grăsime, iar apoi se formează pătrățele...dar depinde și câte faci+sistemul de alimentație