| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex, este adevarat ca iti intarzie menstruatia? cu cate zile? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate sa iti intarzie dar poate sa iti vina si mai repede, e vorba de o zi, doua nu mai mult

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam vreo 9 luni daca nu te protejezi

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă faci sex neprotejat te "scapi" de ea vreo 9 luni...

Cine ţi-a spus astfel de prostii ( şi în ce context )?

| Nebunatyca69 a răspuns:

Ce sa ramana mica? raised eyebrows

| ღAgentღRozღIoanaღ a răspuns:

NU! deoarece dupa ce ti-a venit menstruatia daca faci s*x o sa ramai gravida si nu cred ca ai chef de copii Deci spre urmare iti intarzie 3 luni semn ca esti insarcinata Bafta.