| adelina87 a întrebat:

De ce imi intarzie menstruatia 10 zile?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la ginecolog pentru investigatii. Nu e normal (daca nu esti insarcinata) si poate fi o problema remediabila acum, dar care sa se agraveze in timp daca nu o tratezi.

| psiholoaga a răspuns:

Unele medicamente pot provoca asta; poti fi insarcinata daca ai avut un contact sexual neprotejat; poate fi pe sistem nervos, daca esti stresata...

mlm
| mlm a răspuns:

Pai poate fi o dereglare hormonala sau poti fi insarcinata, asta numai tu stii, dar in multe cazuri pot fi dereglari de natura hormonala.

| bibix_5640 a răspuns:

Este normalhappy

| madalina_7017 a răspuns:

Poi cu timpul o sa se regleze dar din cand in cand mai fa-ti cate un test de sarcina daca' ti-ai inceput viata sexuala