| kkkk a întrebat:

Daca folosesc lamaie, zeama de lamaie pentru a indeparta cosurile de pe frunte mergge? happy funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| rusel a răspuns:

NU!
in mod normal noi avem cusurile pentru ca in corpul nostru se dezvolta ceva (ne dezvoltam) sau de la dulciuri sau de la aer, ui-te eu cand eram in Romania, crede-ma am incercat fel si fel de solutii, sapun, gel, alfie...dar degeaba...de cand m venit in londra nu mai am asa, am cat-va dar nu se vedem..si tu poti pune orice dar degeaba.

| Alexandru_Cornaci_1989 a răspuns:

Zeama de lamaie doar la matreata