| paulikeEe a întrebat:

Daca fumezi iarba, este vreo sansa sa se vada la analize?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca te apuca rasul cand baga acul in tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa bei lapte dupa ce fumezi. Si e gata nu se mai vede nimic.

| Increatul a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing))Nu are legatura crede-ma ca nu stii ce vorbesti.De la lapte ti se duce efectul mai repede. Daca esti ridicat de politie si te duce la teste de urina se vade, iti iese cu tot cu laptele tau, la analizele speciale.Asa ai auzit tu, iti zic ca ii gresit is un iubitor de ''Natura,, nu fumez tigari normale, numa naturale pentru ca sunt mai sanatoase.

| Increatul a răspuns:

Nu este nici o sansa sa se vada la analizele normale.Eu fumez iarba in fiecare zii s-au la doua zile de 1 an jumate.Mi-am facut si analizele in perioada asta si nu se vede nimic.Numa la analize speciale se vede.Numai bine!

| Meliindaa a răspuns:

Daca iti face analize speciale pentru asta da se poate. dar exista o solutie care nu se poate descoperi happy bea lapte timp de o saptamana inaintea analizelor! serioss o prietena de-a mea a funcionat. asta cu laptele este vestit!