| PHLO007 a întrebat:

Dacă iau câte 2 pastile memo plus pe zi, cam în cât timp încep să îşi facă efectul? Am început de 4 zile şi parcă îmi dă o stare de somnolenţă laughing Cum îmi recomandaţi să iau să pot învăţa mai repede şi uşor, nu prea mă pot concentra...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Scrie pe prospect foarte clar cum se ia memo plus, nu stiu de ce iei tu dupa capul tau si stai linistit ca daca nu inveti degeaba te imbuibi cu pastile ca oricum nu o sa ti minte nimic...

| Spitz10 a răspuns:

Dă preferat cu pumnii, vo doi pe zî mere.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dai seama ca nu isi face efectul in 2-3 zile ci macar dupa ce iei o cutie intreaga, 1-2 luni depinde cate pastile sunt

| biliana a răspuns:

Citeste si tu prospectul ca sigur trebuie sa fie mai multe indicatii acolo sau intreaba la farmacie si o singura pastila pe zi ajunge nu trebuie sa iei mai multe!laughing