| AvalohAlyn a întrebat:

Daca iei medicamente antidepresive poti sa iei si ceva pentru memorie gen Memoplus, poti sa le asociezi? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti lua medicamente ori suplimente naturale dupa indicatiile de pe internet fara sa mergi la medicul de familia, poti avea reactii adverse care-ti pot fi fatele mai ales daca iei si alte medicamente.
Trebuie sa te adresezi medicului tau de familie, doar acesta iti poate da raspunsuri sigure si pentru care cineva raspunde, pe internet nimeni nu-si asuma raspunderea in cazul in acre ai o alergie grava la unul dintre medicamente, raspunsul nu se afla pe internet, nici la recomandarile farmacistilor, la medicul de familie.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu le poți combina. Unele sunt să te liniștească, altele să te ajute la concentrare.
Pa, pa.