| Solix a întrebat:

Daca imi pun centura de slabit regulat cu electrostimulare si vibratii voi slabi si imi voi face un abdomen de invidiat nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de 10 ori, toti ti-au raspuns ca iti iei degeaba acea centura. De ce o mai pui?

| sierra1 a răspuns:

Dacă ar fi așa, nu ar mai fi obezi pe lume ci doar atleți cu "pătrățele"

| sorin_6068 a răspuns:

Da sigur cum sa nu? Să mai și stai in pat cu o pungă de chipsuri și o cola. Lăsând gluma la o parte fara antrenament pentru acea zona nu vei vedea rezultate cu soluții miraculoase

Răspuns utilizator avertizat
| Diavolo18 a răspuns:

Este o mare prostie. Nu-ti recomand sa arunci banii pe toate prostiile.

| Mcboss05180 a răspuns:

Da, nu iti vei face niciun fel de abdomen. E doar marketing.