| Blackwoman27 a întrebat:

Daca in perioada menstruatiei, urmezi tratamente, exista efecte secundare /afecteaza ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mai bine intrebi un medic. Intra aici >> http://www.assb.ro/ si vorbesti online cu un medic;)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează EXACT la ce "tratamente" te referi ( cu ce medicamente, ce afecţiune, etc. )!

NU putem discuta aşa, AIUREA, nu se poate generaliza.

Bănuiesc că te referi la un tratament cu ovule/cremă + irigaţii vaginale...

Sau te referi la altceva?

Dă detalii aici sau în privat happy

Toate cele bune.

| Blackwoman27 explică (pentru bursuc001):

Nu fac tratamente de genu'nu-s bolnava iau doar suplimente gen vitamine

| TofanCristi a răspuns:

Efecte secundare ale tratamentului.