| Shane a întrebat:

Daca incepi sa mananci sanatos, oarecum ..adica sa renunti la dulciuri si la sucuri dulci etc te vei simti mai bine prin,, interior,,?
Nu prea stiu cum sa m exprim, dar nu ma refer la aspectul fizic.
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Da, dar in timp. Nu se vede intr-o luna, doua. poate de la 6 luni. Incepi sa te simti si sa arati altfel.

| KimHyeSeok a răspuns:

Obligat, ca in procente 30% corpul prin interior se va detoxifia. Dar asta intr-o perioada putin mai lunga, nu poti manca 2-3 zile mancare sanatoasa si dupa sa reincepi sa mananci dulciuri. Funda?