| mirabella_1176 a întrebat:

Dupa ce iti incepi viata sexuala te schimbi prea mult? ma refer la aspectul fizic? voi fetelor cum v-ati schimbat?

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Nu m am schimbat deloc fizic. Unele mituri sunt: cresterea sanilor, a fundului, sau picioarele se cracaneaza. Eu cred ca sunt doar niste aberatii. Din punct de vedere psihic, ce i drept, dupa ce am facut sex m am maturizat, vedeam viata parca din alte perspective. Si am prins mai mult curaj. Tin sa mentionez ca sunt cu acel barbat, primul din viata mea, sa nu crezi ca de acum fac sex cu cine prind. Sunt activa sexual cu acelasi partener.Nu cred ca inceperea vietii sexuale te va afecta fizic, in afara de bolile ce vor aparea daca nu stii sa le previi. Succes. Sper ca te am ajutat
!

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai in general schimbari fizice nu prea apar, depinde totusi de fiecare fata...mai mult se produc schimbari psihice... dar totusi in cazul meu mi s-au latit putin soldurile dar nu foarte mult, in plus mi-au trecut cosurile, mai iasa cate un cos ca la orice adolescent insa am pielea parca mai curata fata de cum era inainte.

| nobody_9468 a răspuns:

Nu exista schimbari fiziologice, doar de natura psihica, atat!
Desi, acelea de natura psihica apar doar in anumite cazuri.

Bafta.

| BoBoLiNo92 a răspuns:

LoL Astea sunt texte de agatat laughing Daca un baiat vede ca nu ai forme, iti zice sa o faci cu el ca te dezvolti si nu stiu ce laughing Sunt doar aberatii laughing Nici ca fata nici ca baiat nu te schimbi happy Daca te dezvirginezi de la 13-14-15 ani pana la 19-20 de ani normal ca te dezvolti laughing Dar asa daca o faci la 20-21 de ani ai sa vezi ca nu este nici o schimbare happy Depinde de apetitul tau.

| NoNameToday a răspuns:

Depinde de organism.

dar in general fizic nu te schimbi deloc.
doar psihicbig grin... unele fete nu se schimba nici fizic nici psihichappy

| Fetita a răspuns:

Eu nu m-am schimbat...

| GymClass a răspuns:

Iti apare inca un ochi si un picior

| Zataki a răspuns:

Incearca si vei afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu m-am schimbat deloc, chiar sunt mai nebuna decat inaintehee hee. oricum depinde de fata. Incearca si vezi:*!