| CR4ZY1 a întrebat:

Daca intr-un loc am avut gaura de cercel si s-a inchis pot sa mai fac inca o data gaura tot acolo? Dar gaura este inca in vindecare, ca am avut-o recent si inca ma mai doare putin si simt ceva tare acolo.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crisloree a răspuns:

Pai simți ceva tare fiindca e ca un '' dop'', adică ti se vindeca rana și se închide. Poti, dar cu ustensile sterilizate, ca să nu se infecteze. Asta în cazu în care nu s-a infectat deja..de acolo și durerea.

2 răspunsuri:
| SpringtrapSimerea a răspuns:

Îți recomand să bagi un penis sau vibrator in gaura că sa dispară.

| CR4ZY1 explică (pentru Crisloree):

Nu cred că este infectat, pentru că dau cu baneocin de ceva zile și a început să treacă durerea